WYKAZ ZAKŁADÓW, KTÓRE ZATRUDNIAJĄ PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH W CELU NAUKI ZAWODU

2017 r.


BRANŻA FRYZJERSKA

Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Bażant Edyta

fryzjerstwo

ul. Brygady Saperów 36a

66-500 Strzelce Krajeńskie

2.

Oliwiak Eliza

fryzjerstwo

ul. Gorzowska 1e

66-470 Kostrzyn n/O

3.

Borowska Ewelina

fryzjerstwo

ul. K. Wielkiego (przy pętli)

66-400 Gorzów Wlkp.

4.

Cichocka Bożena

fryzjerstwo

ul. Fredry 12a

66-400 Gorzów Wlkp.

5.

Gniecioszek Wioletta

fryzjerstwo

Os. Mieszka I

66-470 Kostrzyn n/O

6.

Górnostaj Sylwia

fryzjerstwo

ul. Al. Kon. 3 Maja (Askana)

66-400 Gorzów Wlkp.

7.

Koszela Rozalia

fryzjerstwo

ul. Sikorskiego 33/2

66-460 Witnica

8.

Lichwa Magdalena

fryzjerstwo

Plac Przyjaźni 19 lokal 2

69-100 Słubice

9.

Matulis Sylwia

fryzjerstwo

ul. Jana Pawła II 80g

66-400 Gorzów Wlkp.

10.

Migdal Tomasz

fryzjerstwo

ul. Teatralna 5a

66-400 Gorzów Wlkp.

11.

Nowosielska Magda

fryzjerstwo

ul. Fredry 9d

66-400 Gorzów Wlkp.

12.

Owsiejczyk Agnieszka

fryzjerstwo

ul. Dekerta 93

66-400 Gorzów Wlkp.

13.

Olczak Joanna

fryzjerstwo

ul. Piastowska 2

66-470 Kostrzyn n/O

14.

Przeniosło Anna

fryzjerstwo

Wawrów 18c

15.

Pydo Danuta

fryzjerstwo

ul. Mieszka I 54

66-400 Gorzów Wlkp.

16.

Stefańska Grażyna

fryzjerstwo

ul. Słoneczna 63

66-400 Gorzów Wlkp.

17.

Szala Iwona

fryzjerstwo

ul. Strażacka 78a

66-400 Gorzów Wlkp.

18.

Szkolniak Małgorzata

fryzjerstwo

ul. Kos. Gdyńskich 44

66-400 Gorzów Wlkp.

19.

Wontor Monika

fryzjerstwo

ul. Jagiellońska 5

66-470 Kostrzyn n/O

20.

Włodarczak Jolanta

fryzjerstwo

ul. K. Wielkiego (pętla)

66-400 Gorzów Wlkp.

21.

Zacharewicz Marcin

fryzjerstwo

ul. Armii Ludowej 1a

66-400 Gorzów Wlkp.



BRANŻA MOTORYZACYJNA

1.

Biedrzycki Paweł

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Koszalińska 49

66-400 Gorzów Wlkp.

2.

Bogacz Dariusz

elektromechanik pojazdów samochodowych

ul. Wylotowa 14

66-400 Gorzów Wlkp.

3.

Bandur Bogusław

blacharz samochodowy mechanik pojazdów samochodowych

ul. Słowackiego 75

66-450 Łupowo

4.

Bobko Jakub

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Kos. Gdyńskich 107

66-400 Gorzów Wlkp.

5.

Chmielewski Maciej

lakiernik samochodowy

ul. Saperów 1

66-400 Gorzów Wlkp.

6.

Dziakowicz Małgorzata

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Kos. Gdyńskich 50

66-400 Gorzów Wlkp.

7.

Florczak Tadeusz

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Marynarki Wojennej 4

66-400 Gorzów Wlkp.

8.

Dominiak Marek - TEMA

mechanik pojazdów

samochodowych

ul.Podmiejska 18

66-400 Gorzów Wlkp

9.

Gałek Zbigniew

elektromechanik pojazdów samochodowych

ul. Gorzowska 36a

66-450 Jenin

10.

GEZET-Głuchy

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Kasprzaka 1a

66-400 Gorzów Wlkp.


11

Gera Mariusz

mechanik pojazdów

samochodowych

ul.Gorzowska 40

66-446 Brzozowiec

12.

Hajduk Jerzy

blacharz samochodowy

lakiernik samochodowy

ul. Strażacka 86

66-400 Gorzów Wlkp.

13.

Janas Andrzej

mechanik pojazdów

samochodowych

ul. Skrajna 33

66-400 Gorzów Wlkp

14.

Knebel Sebastian

blacharz samochodowy

ul. Szoszowa 32/2

69-108 Urad

15.

Kołodziejczyk Rafał

mechanik pojazdów

samochodowych

Wawrów 42c

16.

Kordyl Sławomir

mechanik pojazdów samochodowych

Wawrów 111

66-400

17.

Kozubal Bogdan

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Al. 11 Listopada 5

66-400 Gorzów Wlkp.

18.

Kurzawski Stanisław

mechanik pojazdów samochodowych

Osiedle Bermudy 55b

66-400 Wawrów

19.

Kalisz Dariusz

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Wojska Polskiego 13

66-470 Kostrzyn n/O

20.

Liberacki Ewa

mechanik pojazdów samochodowych

Małe Osiedle 8

66-500 Strzelce Krajeńskie

21.

Lisowski Tomasz

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Żwirowa 11

66-400 Gorzów Wlkp.

22.

Majzner Arkadiusz

mechanik pojazdów samochodowych

Karnin 33b

66-446 Deszczno

23..

Małecki Zdzisław

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Dąbroszyńska 11

66-400 Gorzów Wlkp.

24.

Mazurkiewicz Jarosław

mechanik pojazdów samochodowych

Wawrów Dolny 100

66-400

25.

Misiaczyk Grzegorz- KIM

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Myśliborska 33

66-400 Gorzow Wlkp.

26.

Mroczkowski Jerzy

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Graniczna 24

66-400 Gorzów Wlkp.

27.

Podsiadło Edward

mechanik pojazdów samochodowych

Osiedle Bermudy 55

66-400 Wawrów

28.

Rzemieniecka Edyta

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Mieszka I 39

66-400 Gorzów Wlkp.

29.

Sienkiewicz Tadeusz

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Olimpijska 46

66-400 Gorzów Wlkp.

30.

Skrzyniarz Marek

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Niemcewicza

66-400 Gorzów Wlkp.

31.

Skrzypa Józef

mechanik pojazdów samochodowych

Kolonia Poręby

66-235 Torzym

32.

Szklanny Ryszard

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Marcinkowskiego 14c

66-400 Gorzów Wlkp.

33.

Szyjkowski Andrzej

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Bierzarina 3

66-400 Gorzów Wlkp.

34.

Tecław Jerzy

blacharz samochodowy

ul. Kołobrzeska 15

66-400 Gorzów Wlkp.

35.

Towścik Henryk

blacharz samochodowy lakiernik samochodowy mechanik pojazdów samochodowych

ul. Owcza 24

66-400 Gorzów Wlkp.

36.

Wasilkowski Artur

blacharz samochodowy lakiernik samochodowy

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Kołobrzeska 73

66-400 Gorzów Wlkp.

37.

Westfahl Jan

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Mickiewicza 10

66-450 Bogdaniec

38.

Winkel Maria

mechanik pojazdów samochodowych blacharz samochodowy

ul. Krasickiego 27

66-460 Witnica

39.

Wodziński Michał

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Przyjazna 4

66-446 Łagodzin

40.

Zawadzki Wojciech

Cegiel Włodzimierz

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Drzewicka 9

66-400 Gorzów Wlkp.

41.

Zienkiewicz Mirosław

mechanik pojazdów samochodowych

Deszczno 5a

66-446



BRANŻA SPOŻYWCZA
L.p.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Adamkiewicz Kazimierz

cukiernictwo

ul. Słoneczna 7a

66-400 Gorzów Wlkp.

2.

Animucki Marek

Świeszczak Piotr

cukiernictwo

ul. Chodkiewicza 1

66-400 Gorzów Wlkp.

3.

Bednarczyk Agnieszka

cukiernictwo

Prądocin 17c

66-446 Deszczno

4.

Frank Jan

cukiernictwo

ul. Chrobrego 29a

66-400 Gorzów Wlkp.

5.

Jackowski Marek

cukiernictwo

ul. Sportowa 1

66-470 Kostrzyn n/O

6.

Oganesian Marine

cukiernictwo

ul. Głowackiego 10b

66-400 Gorzów Wlkp.

7.

Olek Marek

cukiernictwo

ul. Puszkina 23a

66-400 Gorzów Wlkp.

8.

Banaszak Zofia

piekarstwo

ul. Śląska 71

66-400 Gorzów Wlkp.

9.

Kopański Andrzej

Kopański Romuald

piekarstwo

Wawrów 3

66-400

10.

Ostap Marek

piekarstwo

ul. Mieszka I 23

66-400 Gorzów Wlkp.

11.

Różycki Jacek

piekarstwo

cukiernictwo

ul. Osiedlowa 5

66-432 Baczyna

12.

Szypiórkowski Erhard

piekarstwo

ul. Kos. Gdyńskich 63

66-400 Gorzów Wlkp.

13.

Wojtkowiak Leszek

Wojtkowiak Karina

piekarstwo

ul. Mickiewicza 52

66-450 Bogdaniec



BRANŻA BUDOWLANA

Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Antkowiak Włodzimierz

instalatorstwo sanitarne

Karnin ul. Słoneczna 7

66-446 Deszczno

2.

Bartkowiak Władysław

murarz-tynkarz

ul. Nagietkowa 8

66-415 Kłodawa

3.

Kordacz Jan

instalatorstwo sanitarne ogólnobudowlane

ul. Al. 11 Listopada 91

66-400 Gorzów Wlkp.

4.

Rackiewicz Marek

murarz-tynkarz

ul. KRN 18

66-460 Witnica


ELEKTROMECHANIKA

Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Kuś Paweł

elektromechanika

ul. Kos. Gdyńskich 19

66-400 Gorzów Wlkp.

2.

Jankowski Marek

mechanik-monter maszyn i urządzeń

ul. Myśliborska 21

66-400 Gorzów Wlkp.

3.

Torzewska-Szczebiot Małgorzata

ślusarstwo elektromechanika dźwigowa

ul. Warszawska 153

66-400 Gorzów Wlkp.


INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE

Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Aszyjczyk Kazimierz

instalatorstwo elektryczne

ul. Wiosny Ludów 33

66-460 Witnica

2.

Bojarojć Waldemar

instalatorstwo elektryczne

ul. Miernicza 41

66-400 Gorzów Wlkp.

3.

Poniewierski Bogdan

instalatorstwo elektryczne

ul. Rutkowskiego 4

66-460 Witnica

4.

Stojanowski Jacek

instalatorstwo elektryczne

ul. Konopnickiej 10/3

66-460 Witnica


TAPICERSTWO

Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Chojnacki Mariusz

tapicerstwo

ul. Gorzowska 39

66-470 Kostrzyn n/O

2.

Piotrowiak Jacek

tapicerstwo

ul. Marcinkowskiego 14d

66-400 Gorzów Wlkp.


ŚLUSARSTWO

Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Drozd Stanisław

ślusarstwo

ul. Zaułek Kościelny 1

66-460 Witnica

2.

Jaruszewska Elżbieta

Rubaszewski Andrzej

Rubaszewski Krzysztof

ślusarstwo

ul. Mościczki 38

66-460 Witnica


3.

SPARTHERM

ślusarstwo

ul. Wodociągowa 1

66-500 Strzelce Krajeńskie

4.

Witnica Metal Sp. z o.o.

ślusarstwo

ul. Przemysłowa 2

66-460 Witnica


KRAWIECTWO

Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Ogrodnik Grażyna

krawiectwo

ul. Chrobrego 33

66-400 Gorzów Wlkp.


JUBILERSTWO

Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Gajda Zbigniew

złotnictwo

ul. Wełniany Rynek 6/2

66-400 Gorzów Wlkp.

2.

Kaźmierczak Roman

złotnictwo

ul Sikorskiego 6

66-400 Gorzów Wlkp.


STOLARSTWO

Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Olech Stanisław

stolarz

ul. Paderewskiego 23

69-100 Słubice





===============================================================================================================

Zakłady wg branż

2016 r.


BRANŻA SPOŻYWCZA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Adamkiewicz Kazimierz cukiernictwo ul. Słoneczna 7a
66-400 Gorzów Wlkp.
2. Animucki Marek
Świeszczak Piotr
cukiernictwo ul. Chodkiewicza 1
66-400 Gorzów Wlkp.
3. Frank Jan cukiernictwo ul. Chrobrego 29a
66-400 Gorzów Wlkp.
4. Jackowski Marek cukiernictwo ul. Sportowa 1
66-470 Kostrzyn n/O
5. Mażul Waldemar cukiernictwo ul. Mościckiego 14
66-400 Gorzów Wlkp.
6. Oganesian Marine cukiernictwo ul. Głowackiego 10b
66-400 Gorzów Wlkp.
7. Olek Marek cukiernictwo ul. Puszkina 23a
66-400 Gorzów Wlkp.
8. Pawłowski Jacek
Pawłowska Agnieszka
cukiernictwo
piekarstwo
ul. Parkowa 2
66-415 Chwalęcice
9. Banaszak Zofia piekarstwo ul. Śląska 71
66-400 Gorzów Wlkp.
10. Kopański Andrzej
Kopański Romuald
piekarstwo Wawrów 3
66-400
11. Ostap Ryszard piekarstwo ul. Mieszka I 23
66-400 Gorzów Wlkp.
12. Różycki Jacek piekarstwo
cukiernictwo
ul. Osiedlowa 5
66-432 Baczyna
13. Szypiórkowski Erhard piekarstwo ul. Kos. Gdyńskich 63
66-400 Gorzów Wlkp.
14. Wojtkowiak Leszek
Wojtkowiak Karina
piekarstwo ul. Mickiewicza 52
66-450 Bogdaniec

BRANŻA FRYZJERSKA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Bażant Edyta fryzjerstwo  ul. Brygady Saperów 36a
66-500 Strzelce Krajeńskie
2. Bojaruniec Eliza fryzjerstwo ul. Gorzowska 1e
66-470 Kostrzyn n/O
3. Borowska Ewelina fryzjerstwo ul. K. Wielkiego (przy pętli)
66-400 Gorzów Wlkp.
4. Cichocka Bożena fryzjerstwo ul. Fredry 11a
66-400 Gorzów Wlkp.
5. Górnostaj Sylwia fryzjerstwo ul. Al. Kon. 3 Maja (Askana)
66-400 Gorzów Wlkp.
6. Koszela Rozalia fryzjerstwo ul. Sikorskiego 33/2
66-460 Witnica
7. Lichwa Magdalena fryzjerstwo Plac Przyjaźni 19 lokal 2
69-100 Słubice
8. Matulis Sylwia fryzjerstwo ul. Jana Pawła II 80g
66-400 Gorzów Wlkp.
9. Migdal Tomasz fryzjerstwo ul. Mieszka I 62
66-400 Gorzów Wlkp.
10. Nowosielska Magda fryzjerstwo ul. Fredry 9d
66-400 Gorzów Wlkp.
11. Owsiejczyk Agnieszka fryzjerstwo ul. Dekerta 93
66-400 Gorzów Wlkp.
12. Olczak Joanna fryzjerstwo ul. Piastowska 2
66-470 Kostrzyn n/O
13. Przeniosło Anna fryzjerstwo Wawrów 18c
66-400 Wawrów
14. Pydo Danuta fryzjerstwo ul. Mieszka I 54
66-400 Gorzów Wlkp.
15. Stefańska Grażyna fryzjerstwo ul. Słoneczna 63
66-400 Gorzów Wlkp.
16. Szala Iwona fryzjerstwo ul. Strażacka 78a
66-400 Gorzów Wlkp.
17. Szczecina Katarzyna fryzjerstwo ul. Nowa 2b
66-431 Lipki Wielkie
18. Szkolniak Małgorzata fryzjerstwo ul. Kos. Gdyńskich 44
66-400 Gorzów Wlkp.
19. Włodarczak Jolanta fryzjerstwo  ul. K. Wielkiego (pętla)
66-400 Gorzów Wlkp.
20. Zacharewicz Łucja fryzjerstwo ul. Północna 25
66-500 Strzelce Krajeńskie
21. Zacharewicz Marcin fryzjerstwo ul. Armii Ludowej 1a
66-400 Gorzów Wlkp.
22. Zając Aneta fryzjerstwo  ul. Niepodległości 32 lokal H10
66-400 Gorzów Wlkp.

ELEKTROMECHANIKA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Kuś Paweł elektromechanik ul. Kosynierów Gdyńskich 19
66-400 Gorzów Wlkp.
2. Jankowski Marek mechanik-monter maszyn i urządzeń  ul. Myśliborska 21
66-400 Gorzów Wlkp.
3. Torzewska-Szczebiot Małgorzata ślusarstwo
elektromechanika dźwigowa
ul. Warszawska 153
66-400 Gorzów Wlkp.

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Aszyjczyk Kazimierz instalatorstwo elektryczne  ul. Wiosny Ludów 33
66-460 Witnica
2. Bojarojć Waldemar instalatorstwo elektryczne ul. Miernicza 41
66-400 Gorzów Wlkp.
3. Poniewierski Bogdan instalatorstwo elektryczne ul. Rutkowskiego 4
66-460 Witnica
4. Stojanowski Jacek instalatorstwo elektryczne ul. Konopnickiej 10/3
66-460 Witnica

TAPICERSTWO

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Chojnacki Mariusz tapicerstwo ul. Gorzowska 39
66-470 Kostrzyn n/O

BRANŻA BUDOWLANA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Antkowiak Włodzimierz instalatorstwo sanitarne Karnin ul. Słoneczna 7
66-446 Deszczno
2. Bartkowiak Władysław ogólnobudowlane ul. Nagietkowa 8
66-415 Kłodawa
3. Kordacz Jan instalatorstwo sanitarne ogólnobudowlane  ul. Al. 11 Listopada 91
66-400 Gorzów Wlkp.

BRANŻA MOTORYZACYJNA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Biedrzycki Paweł mechanik pojazdów samochodowych ul. Koszalińska 49
66-400 Gorzów Wlkp.
2. Bogacz Dariusz elektromechanika pojazdów samochodowych ul. Wylotowa 14
66-400 Gorzów Wlkp.
3. Bandur Bogusław blacharstwo samochodowe
mechanika pojazdów samochodowych
ul. Słowackiego 75
66-450 Łupowo
4. Chmielewski Maciej lakiernictwo samochodowe ul. Saperów 1
66-400 Gorzów Wlkp.
5. Dziakowicz Małgorzata mechanik pojazdów samochodowych  ul. Kos. Gdyńskich 50
66-400 Gorzów Wlkp.
6. Florczak Tadeusz mechanik pojazdów samochodowych ul. Marynarki Wojennej 4
66-400 Gorzów Wlkp.
7. Gałek Zbigniew elektromechanika pojazdów samochodowych ul. Gorzowska 36a
66-450 Jenin
8. GEZET-Głuchy mechanik pojazdów samochodowych  ul. Kasprzaka 1a
66-400 Gorzów Wlkp.
9. Guźnik Tomasz mechanik pojazdów samochodowych Maszewo 16a
66-446 Deszczno
10. Hajduk Jerzy blacharstwo-lakiernictwo samochodowe ul. Strażacka 86
66-400 Gorzów Wlkp.
11. Jastrzębski Tomasz mechanik pojazdów samochodowych ul. Targowa 2/106
66-400 Gorzów Wlkp.
12. Kasperek Lubomir mechanik pojazdów samochodowych ul. Tkacka 5
66-400 Gorzów Wlkp.
13. Kołodziejczyk Rafał  mechanik pojazdów samochodowych Wawrów 42c
14. Kordyl Sławomir mechanik pojazdów samochodowych Wawrów 111
66-400
15. Kozubal Bogdan mechanik pojazdów samochodowych ul. Al. 11 Listopada 5
66-400 Gorzów Wlkp.
16. Kurzawski Stanisław mechanik pojazdów samochodowych Osiedle Bermudy 55b
66-400 Wawrów
17. Kalisz Dariusz mechanik pojazdów samochodowych ul. Wojska Polskiego 13
66-470 Kostrzyn n/O
18. Majzner Arkadiusz mechanik pojazdów samochodowych Karnin 33b
66-446 Deszczno
19. Małecki Zdzisław mechanik pojazdów samochodowych ul. Dąbroszyńska 11
66-400 Gorzów Wlkp.
20. Mazurkiewicz Jarosław mechanik pojazdów samochodowych Wawrów Dolny 103a
66-400
21. Mroczkowski Jerzy mechanik pojazdów samochodowych ul. Graniczna 24
66-400 Gorzów Wlkp.
22. Podsiadło Edward mechanik pojazdów samochodowych Osiedle Bermudy 55
66-400 Wawrów
23. Rzemieniecka Edyta mechanik pojazdów samochodowych ul. Mieszka I 39
66-400 Gorzów Wlkp.
24. Sienkiewicz Tadeusz mechanik pojazdów samochodowych ul. Olimpijska 46
66-400 Gorzów Wlkp.
25. Skrzyniarz Marek mechanik pojazdów samochodowych ul. Niemcewicza
66-400 Gorzów Wlkp.
26. Skrzypa Józef mechanik pojazdów samochodowych Kolonia Poręby
66-235 Torzym
27. Szklanny Ryszard mechanik pojazdów samochodowych ul. Marcinkowskiego 14c
66-400 Gorzów Wlkp.
28. Szyjkowski Andrzej mechanik pojazdów samochodowych ul. Bierzarina 3
66-400 Gorzów Wlkp.
29. Towścik Henryk blacharz samochodowy
lakiernik samochodowy
mechanik pojazdów samochodowych
ul. Owcza 24
66-400 Gorzów Wlkp.
30. Wasilkowski Artur blacharstwo-lakiernictwo samochodowe ul. Kołobrzeska 73
66-400 Gorzów Wlkp.
31. Westfahl Jan mechanik pojazdów samochodowych ul. Mickiewicza 10
66-450 Bogdaniec
32. Winkel Maria mechanik pojazdów samochodowych
blacharstwo samochodowe
ul. Krasickiego 27
66-460 Witnica
33. Zawadzki Wojciech
Cegiel Włodzimierz
mechanik pojazdów samochodowych ul. Drzewicka 9
66-400 Gorzów Wlkp.
34. Zienkiewicz Mirosław mechanik pojazdów samochodowych Deszczno 5a
66-446

ŚLUSARSTWO

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Dawkrzyc Jerzy
Dawkrzyc Daniel
ślusarstwo ul. Gorzowska 35
66-460 Białcz
2. Drozd Stanisław ślusarstwo ul. Zaułek Kościelny 1
66-460 Witnica
3. Jaruszewska Elżbieta
Rubaszewski Andrzej
Rubaszewski Krzysztof
ślusarstwo ul. Mościczki 38
66-460 Witnica
4. SPARTHERM Sp. z o.o. ślusarstwo ul. Wodociągowa 1
66-500 Strzelce Krajeńskie
5. Witnica Metal Sp. z o.o. ślusarstwo ul. Przemysłowa 2
66-460 Witnica

OPTYKA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Dettoma Witold Zakład Optyczny ul. Kutrzeby 6
66-400 Gorzów Wlkp.
1. Szejtan Jolanta Zakład Optyczny OPTICS ul. Hawelańska 5
66-400 Gorzów Wlkp.

KALETNICTWO

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Gładysz Janusz Zakład Kaletniczy ul. Jagiełły 5
66-400 Gorzów Wlkp.

JUBILERSTWO

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Kaźmierczak Roman złotnictwo ul. Sikorskiego 6
66-400 Gorzów Wlkp.

KRAWIECTWO

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Ogrodnik Grażyna krawiectwo ul. Chrobrego 33
66-400 Gorzów Wlkp.

CZŁONKOWIE CECHU PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ JAKO PRZEDSIĘBIORCY

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Migdał Ryszard Telekomunikacja, opłaty, handel ul. Słoneczna 3
66-460 Witnica

CZŁONKOWIE CECHU NIE PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚCI

Zakłady wg branż

BRANŻA SPOŻYWCZA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Adamkiewicz Kazimierz cukiernictwo ul. Słoneczna 7a
66-400 Gorzów Wlkp.
2. Animucki Marek
Świeszczak Piotr
cukiernictwo ul. Chodkiewicza 1
66-400 Gorzów Wlkp.
3. Frank Jan cukiernictwo ul. Chrobrego 29a
66-400 Gorzów Wlkp.
4. Jackowski Marek cukiernictwo ul. Sportowa 1
66-470 Kostrzyn n/O
5. Mażul Waldemar cukiernictwo ul. Mościckiego 14
66-400 Gorzów Wlkp.
6. Oganesian Marine cukiernictwo ul. Głowackiego 10b
66-400 Gorzów Wlkp.
7. Olek Marek cukiernictwo ul. Puszkina 23a
66-400 Gorzów Wlkp.
8. Pawłowski Jacek
Pawłowska Agnieszka
cukiernictwo
piekarstwo
ul. Parkowa 2
66-415 Chwalęcice
9. Banaszak Zofia piekarstwo ul. Śląska 71
66-400 Gorzów Wlkp.
10. Kopański Andrzej
Kopański Romuald
piekarstwo Wawrów 3
66-400
11. Ostap Ryszard piekarstwo ul. Mieszka I 23
66-400 Gorzów Wlkp.
12. Różycki Jacek piekarstwo
cukiernictwo
ul. Osiedlowa 5
66-432 Baczyna
13. Szypiórkowski Erhard piekarstwo ul. Kos. Gdyńskich 63
66-400 Gorzów Wlkp.
14. Wojtkowiak Leszek
Wojtkowiak Karina
piekarstwo ul. Mickiewicza 52
66-450 Bogdaniec

BRANŻA FRYZJERSKA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Bażant Edyta fryzjerstwo  ul. Brygady Saperów 36a
66-500 Strzelce Krajeńskie
2. Bojaruniec Eliza fryzjerstwo ul. Gorzowska 1e
66-470 Kostrzyn n/O
3. Borowska Ewelina fryzjerstwo ul. K. Wielkiego (przy pętli)
66-400 Gorzów Wlkp.
4. Cichocka Bożena fryzjerstwo ul. Fredry 11a
66-400 Gorzów Wlkp.
5. Górnostaj Sylwia fryzjerstwo ul. Al. Kon. 3 Maja (Askana)
66-400 Gorzów Wlkp.
6. Koszela Rozalia fryzjerstwo ul. Sikorskiego 33/2
66-460 Witnica
7. Lichwa Magdalena fryzjerstwo Plac Przyjaźni 19 lokal 2
69-100 Słubice
8. Matulis Sylwia fryzjerstwo ul. Jana Pawła II 80g
66-400 Gorzów Wlkp.
9. Migdal Tomasz fryzjerstwo ul. Mieszka I 62
66-400 Gorzów Wlkp.
10. Nowosielska Magda fryzjerstwo ul. Fredry 9d
66-400 Gorzów Wlkp.
11. Owsiejczyk Agnieszka fryzjerstwo ul. Dekerta 93
66-400 Gorzów Wlkp.
12. Olczak Joanna fryzjerstwo ul. Piastowska 2
66-470 Kostrzyn n/O
13. Przeniosło Anna fryzjerstwo Wawrów 18c
66-400 Wawrów
14. Pydo Danuta fryzjerstwo ul. Mieszka I 54
66-400 Gorzów Wlkp.
15. Stefańska Grażyna fryzjerstwo ul. Słoneczna 63
66-400 Gorzów Wlkp.
16. Szala Iwona fryzjerstwo ul. Strażacka 78a
66-400 Gorzów Wlkp.
17. Szczecina Katarzyna fryzjerstwo ul. Nowa 2b
66-431 Lipki Wielkie
18. Szkolniak Małgorzata fryzjerstwo ul. Kos. Gdyńskich 44
66-400 Gorzów Wlkp.
19. Włodarczak Jolanta fryzjerstwo  ul. K. Wielkiego (pętla)
66-400 Gorzów Wlkp.
20. Zacharewicz Łucja fryzjerstwo ul. Północna 25
66-500 Strzelce Krajeńskie
21. Zacharewicz Marcin fryzjerstwo ul. Armii Ludowej 1a
66-400 Gorzów Wlkp.
22. Zając Aneta fryzjerstwo  ul. Niepodległości 32 lokal H10
66-400 Gorzów Wlkp.

ELEKTROMECHANIKA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Kuś Paweł elektromechanik ul. Kosynierów Gdyńskich 19
66-400 Gorzów Wlkp.
2. Jankowski Marek mechanik-monter maszyn i urządzeń  ul. Myśliborska 21
66-400 Gorzów Wlkp.
3. Torzewska-Szczebiot Małgorzata ślusarstwo
elektromechanika dźwigowa
ul. Warszawska 153
66-400 Gorzów Wlkp.

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Aszyjczyk Kazimierz instalatorstwo elektryczne  ul. Wiosny Ludów 33
66-460 Witnica
2. Bojarojć Waldemar instalatorstwo elektryczne ul. Miernicza 41
66-400 Gorzów Wlkp.
3. Poniewierski Bogdan instalatorstwo elektryczne ul. Rutkowskiego 4
66-460 Witnica
4. Stojanowski Jacek instalatorstwo elektryczne ul. Konopnickiej 10/3
66-460 Witnica

TAPICERSTWO

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Chojnacki Mariusz tapicerstwo ul. Gorzowska 39
66-470 Kostrzyn n/O

BRANŻA BUDOWLANA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Antkowiak Włodzimierz instalatorstwo sanitarne Karnin ul. Słoneczna 7
66-446 Deszczno
2. Bartkowiak Władysław ogólnobudowlane ul. Nagietkowa 8
66-415 Kłodawa
3. Kordacz Jan instalatorstwo sanitarne ogólnobudowlane  ul. Al. 11 Listopada 91
66-400 Gorzów Wlkp.

BRANŻA MOTORYZACYJNA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Biedrzycki Paweł mechanik pojazdów samochodowych ul. Koszalińska 49
66-400 Gorzów Wlkp.
2. Bogacz Dariusz elektromechanika pojazdów samochodowych ul. Wylotowa 14
66-400 Gorzów Wlkp.
3. Bandur Bogusław blacharstwo samochodowe
mechanika pojazdów samochodowych
ul. Słowackiego 75
66-450 Łupowo
4. Chmielewski Maciej lakiernictwo samochodowe ul. Saperów 1
66-400 Gorzów Wlkp.
5. Dziakowicz Małgorzata mechanik pojazdów samochodowych  ul. Kos. Gdyńskich 50
66-400 Gorzów Wlkp.
6. Florczak Tadeusz mechanik pojazdów samochodowych ul. Marynarki Wojennej 4
66-400 Gorzów Wlkp.
7. Gałek Zbigniew elektromechanika pojazdów samochodowych ul. Gorzowska 36a
66-450 Jenin
8. GEZET-Głuchy mechanik pojazdów samochodowych  ul. Kasprzaka 1a
66-400 Gorzów Wlkp.
9. Guźnik Tomasz mechanik pojazdów samochodowych Maszewo 16a
66-446 Deszczno
10. Hajduk Jerzy blacharstwo-lakiernictwo samochodowe ul. Strażacka 86
66-400 Gorzów Wlkp.
11. Jastrzębski Tomasz mechanik pojazdów samochodowych ul. Targowa 2/106
66-400 Gorzów Wlkp.
12. Kasperek Lubomir mechanik pojazdów samochodowych ul. Tkacka 5
66-400 Gorzów Wlkp.
13. Kołodziejczyk Rafał  mechanik pojazdów samochodowych Wawrów 42c
14. Kordyl Sławomir mechanik pojazdów samochodowych Wawrów 111
66-400
15. Kozubal Bogdan mechanik pojazdów samochodowych ul. Al. 11 Listopada 5
66-400 Gorzów Wlkp.
16. Kurzawski Stanisław mechanik pojazdów samochodowych Osiedle Bermudy 55b
66-400 Wawrów
17. Kalisz Dariusz mechanik pojazdów samochodowych ul. Wojska Polskiego 13
66-470 Kostrzyn n/O
18. Majzner Arkadiusz mechanik pojazdów samochodowych Karnin 33b
66-446 Deszczno
19. Małecki Zdzisław mechanik pojazdów samochodowych ul. Dąbroszyńska 11
66-400 Gorzów Wlkp.
20. Mazurkiewicz Jarosław mechanik pojazdów samochodowych Wawrów Dolny 103a
66-400
21. Mroczkowski Jerzy mechanik pojazdów samochodowych ul. Graniczna 24
66-400 Gorzów Wlkp.
22. Podsiadło Edward mechanik pojazdów samochodowych Osiedle Bermudy 55
66-400 Wawrów
23. Rzemieniecka Edyta mechanik pojazdów samochodowych ul. Mieszka I 39
66-400 Gorzów Wlkp.
24. Sienkiewicz Tadeusz mechanik pojazdów samochodowych ul. Olimpijska 46
66-400 Gorzów Wlkp.
25. Skrzyniarz Marek mechanik pojazdów samochodowych ul. Niemcewicza
66-400 Gorzów Wlkp.
26. Skrzypa Józef mechanik pojazdów samochodowych Kolonia Poręby
66-235 Torzym
27. Szklanny Ryszard mechanik pojazdów samochodowych ul. Marcinkowskiego 14c
66-400 Gorzów Wlkp.
28. Szyjkowski Andrzej mechanik pojazdów samochodowych ul. Bierzarina 3
66-400 Gorzów Wlkp.
29. Towścik Henryk blacharz samochodowy
lakiernik samochodowy
mechanik pojazdów samochodowych
ul. Owcza 24
66-400 Gorzów Wlkp.
30. Wasilkowski Artur blacharstwo-lakiernictwo samochodowe ul. Kołobrzeska 73
66-400 Gorzów Wlkp.
31. Westfahl Jan mechanik pojazdów samochodowych ul. Mickiewicza 10
66-450 Bogdaniec
32. Winkel Maria mechanik pojazdów samochodowych
blacharstwo samochodowe
ul. Krasickiego 27
66-460 Witnica
33. Zawadzki Wojciech
Cegiel Włodzimierz
mechanik pojazdów samochodowych ul. Drzewicka 9
66-400 Gorzów Wlkp.
34. Zienkiewicz Mirosław mechanik pojazdów samochodowych Deszczno 5a
66-446

ŚLUSARSTWO

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Dawkrzyc Jerzy
Dawkrzyc Daniel
ślusarstwo ul. Gorzowska 35
66-460 Białcz
2. Drozd Stanisław ślusarstwo ul. Zaułek Kościelny 1
66-460 Witnica
3. Jaruszewska Elżbieta
Rubaszewski Andrzej
Rubaszewski Krzysztof
ślusarstwo ul. Mościczki 38
66-460 Witnica
4. SPARTHERM Sp. z o.o. ślusarstwo ul. Wodociągowa 1
66-500 Strzelce Krajeńskie
5. Witnica Metal Sp. z o.o. ślusarstwo ul. Przemysłowa 2
66-460 Witnica

OPTYKA

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Dettoma Witold Zakład Optyczny ul. Kutrzeby 6
66-400 Gorzów Wlkp.
1. Szejtan Jolanta Zakład Optyczny OPTICS ul. Hawelańska 5
66-400 Gorzów Wlkp.

KALETNICTWO

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Gładysz Janusz Zakład Kaletniczy ul. Jagiełły 5
66-400 Gorzów Wlkp.

JUBILERSTWO

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Kaźmierczak Roman złotnictwo ul. Sikorskiego 6
66-400 Gorzów Wlkp.

KRAWIECTWO

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Ogrodnik Grażyna krawiectwo ul. Chrobrego 33
66-400 Gorzów Wlkp.

CZŁONKOWIE CECHU PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ JAKO PRZEDSIĘBIORCY

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1. Migdał Ryszard Telekomunikacja, opłaty, handel ul. Słoneczna 3
66-460 Witnica

CZŁONKOWIE CECHU NIE PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚCI

Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1 Aniśko Mikołaj  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Waryńskiego 5/1, tel.: 95 736 47 18
2. Chmielewski Andrzej  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Saperów 1, tel.: 604 979 158
3. Konofolska Irena  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Reja 12/14, tel.: 95 729 22 28
4. Papciak Edmund  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 129/17, tel.: 957 228 572
5. Ratajczak Marianna  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Wał Poprzeczny 3, tel.: 601 628 503
6. Sempowicz Piotr  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Podmiejska Boczna 6/2, tel.: 506 671 143
7. Szymkowiak Zygmunt  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Mieszka I 60/3, tel.: 95 735 05 71
8. Zieliński Józef  
66-460 Witnica, ul. Moniuszki 9, tel.: 95 751 51 53
Lp. Nazwisko i imię pracodawcy Branża Adres zakładu rzemieślniczego
1 Aniśko Mikołaj  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Waryńskiego 5/1, tel.: 95 736 47 18
2. Chmielewski Andrzej  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Saperów 1, tel.: 604 979 158
3. Konofolska Irena  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Reja 12/14, tel.: 95 729 22 28
4. Papciak Edmund  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 129/17, tel.: 957 228 572
5. Ratajczak Marianna  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Wał Poprzeczny 3, tel.: 601 628 503
6. Sempowicz Piotr  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Podmiejska Boczna 6/2, tel.: 506 671 143
7. Szymkowiak Zygmunt  
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Mieszka I 60/3, tel.: 95 735 05 71
8. Zieliński Józef  
66-460 Witnica, ul. Moniuszki 9, tel.: 95 751 51 53