Wykaz zakładów zrzeszonych 

w Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców

w Gorzowie Wlkp.

Stan na dzień 7 kwietnia 2022 r.


Najnowszy wykaz firm na dzień 9 sierpnia 2022 r.


Alfabetyczny wykaz zakładów zrzeszonych 

w Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców

w Gorzowie Wlkp.


Lp.

Nazwisko i imię właściciela i współwłaściciela zakładu

Pełna nazwa firmy

Adres firmy

- telefon,

- fax,

- e-mail,

- strona internetowa

Czy firma posiada status zakładu szkolącego (tak/nie)

Jeżeli tak to nr

i nazwę zawodu rzemieślniczego

(wg kwalifikacji zawodów), w którym posiada prawo szkolenia

1.

Adamkiewicz Kazimierz

Zychla Iwona

JUTRZENKA

Centrum Dekoracji

Cukierniczych

ul. Słoneczna 7a

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

751201 Cukiernik

2.


AM SMART SP ZOO

Marcin Kledzik

ul.Stanowicka 29

66-450 Stanowice

tak

722204 Ślusarz

3.

Animucki Marek

Animucka Renata

Cukiernia Delicja SC


ul. Chodkiewicza 1

66-400 Gorzów Wlkp.


tak

751201 Cukiernik

4.

Aszyjczyk Kazimierz

Instalatorstwo Elektryczne

ul. Wiosny Ludów 33/1

66-460 Witnica

tak

741103 Elektryk

5.

Banaszak Zofia

Piekarnia


ul. Śląska 71

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

751204 Piekarz

6.

Bandur Bogusław

Blacharstwo-Lakiernictwo Samochodowe


ul. Jaśminowa 5 Łupowo

66-450 Bogdaniec


tak

721306 Blacharz samochodowy

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

7.

Baran

Alina

Salon Fryzjerski

Kontrast

ul.Pluty 5/3

66-400 Gorzów Wlkp

tak

514101

Fryzjer

8.

Bażant Edyta

Zakład Fryzjerski


ul. Brygady Saperów 36a

66-500 Strzelce Krajeńskie

tak

514101 Fryzjer

9.

Bednarczyk Agnieszka

Cukiernia Kacperek


Prądocin 17c

66-446 Deszczno

tak

751201 Cukiernik

10.

Berdowski Przemysław

Korea Serwis

Nieautoryzowany Serwis Aut Koreańskich i innych

ul. Mickiewicza 19

66-400 Gorzów Wlkp.


tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

11.

Biedrzycki Paweł

Okręgowa Stacja Kontroli Obsługi Pojazdów Biedrzyccy

ul. Piłkarska 19

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

12.

Binaś Joanna

Zakład Fryzjerski

ul. Broniewskiego 6c

66-400 Gorzów Wlkp.

nie


13.

Bobko Jakub

BOBAN SERWIS Mechanika Pojazdowa


ul. Kos. Gdyńskich 107

ul. Myśliborska 21

66-400 Gorzów Wlkp.


tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

14.

Borowska Ewelina

Salon Fryzjerski


ul. Czarnieckiego 10 D

66-400 Gorzów wlkp.


tak

514101 Fryzjer

15.

Bojarojć Waldemar

Instalatorstwo Elektryczne


ul. Miernicza 41

66-400 Gorzów Wlkp.


tak

741103 Elektryk

16.

Bojarojć

Iwo

Zakład Instalacyjno Budowlany "IWOLT"

Glinik ul.Zacisze14

66-446 Deszczno

tak

741103 Elektryk

17.

Brzeski Sylwester

Zakład Elektromechaniki Pojazdowej

ul. Gorzowska 15

66-500 Strzelce Krajeńskie


tak

741203 Elektromechanik pojazdów samochodowych

18.

Borczyńska

Anna


Włosomania

Fryzjerstwo

ul. Mickiewicza 10 lok.3

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

19.

Bukowski Wojciech

Auto Moto Center

Zakład Mechaniki Pojazdowej

ul. Gruntowa 4

66-400 Gorzów Wlkp

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

20.

Butrym Mirosław

Zakład Mechaniki Pojazdowej

Motylewo 55

66-450 Bogdaniec

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

21.


CAPS S .A

Ślusarstwo

ul. Walczaka 25 /31

66-400 Gorzów Wlkp.

info@caps-group.com

tak

722204 Ślusarz

22.

Chmielewski Maciej

AUTO LACK


ul. Saperów 1

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

713203 Lakiernik samochodowy

23.

Chojnacki Mariusz

Tapicerstwo Samochodowe

ul. Gorzowska 39

66-470 Kostrzyn n/O

tak

753402 Tapicer

24.

Cichocka Bożena

Studio Fryzjerskie PERFEKT

ul. Fredry 12a

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

25.

Cichocki Krzysztof

Fryzjerstwo Krzysztof Cichocki

ul. Fredry 11A,

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

26.

Czapliński Łukasz, Paweł, Anna

ENYO Sp. z o.o.


ul. Krzywoustego 4/2

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

27.

Czerwiński Mirosław

Karczma Piwosz

ul. Konopnickiej 1

66-460 Witnica

tak

512001 Kucharz

28.

Dettoma Witold

OPTYK


ul. Kutrzeby 6

66-400 Gorzów Wlkp.

nie


29.

Dymitrak-Pryputniewicz

Anna

Studio Fryzjerskie

Sklep "CLAIRE"

ul. Chrobrego 14-15/1

66-400 Gorzów Wlkp

tak

514101 Fryzjer

30.

Dziadosz

Oriana

Ranczo pod Lasem


Prądocin 16H

66-446 Deszczno


512001 Kucharz

31.

Dziakowicz Małgorzata

Moto Usługi


ul. Kos. Gdyńskich 50a

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

32.

Fabian

Edyta

Cukiernia Marina


ul. Głowackiego 10b

66-400 Gorzów Wlkp

tak

751201 Cukiernik

33.

Falkowska

Justyna

Studio Fryzjerskie


ul. Londyńska 5e-h

66-400 Gorzów Wlkp

tak

514101 Fryzjer

34.

Frank Marcin


COCTAIL-BAR, CUKIERNIA ŚNIEŻKA

ul. Chrobrego 30 lok. 1

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

751201 Cukiernik

35.

Gajda Zbigniew

Złotnik

ul. Wełniany Rynek 6, lok. 2

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

Złotnik

36.

Gałek Zbigniew

Zakład

Elektromechaniczny

ul. Gorzowska 36a Jenin

66-450 Bogdaniec

tak

741203 Elektromechanik pojazdów samochodowych

37.

Gardziewicz Tatiana, Alina, Włodzimierz

Bustrans Sp. z o.o.


Osiedle Bermudy 55, Wawrów

66-400 Gorzów Wlkp.


723103 Mechanik pojazdów samochodowych

38.

Gatak Mariusz

P.H.U. Elektro-Serwis M&G

Zakład Elektryczny

ul.Nowa 4A

66-470 Kostrzyn nad Odrą

tak

741103 Elektryk

39.

Gera Mariusz

AUTO MAJSTER Mariusz Gera

ul. Gorzowska 40

66-446 Brzozowiec

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

40.

Głuchy Zbigniew

Głuchy i Spółka Spółka Jawna GEZET

ul. Kasprzaka 1a

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

41.

Golovanova Olga

Salon Fryzjerskie "VARVARA"

ul. Łokietka 29/1

66-400 Gorzów Wlkp

tak

514101 Fryzjer

42.

Gniecioszek Wioletta

Salon Fryzjerski

"ROCO-BAROCO"

Os. Mieszka I

66-470 Kostrzyn n/O

tak

514101 Fryzjer

43.

Gniot Piotr

Zakład Usług Kominiarskich

ul. Strażacka 130b

66-400 Gorzów Wlkp.

nie


44.

Grala Żaneta

Salon Fryzjerski


ul. Różana 20

69-113 Górzyca

tak

514101 Fryzjer

45.

Hajduk Jerzy

Zakład Blacharsko-Lakierniczy


ul. Strażacka 86

66-400 Gorzów Wlkp.


tak

721306 Blacharz samochodowy

713203 Lakiernik samochodowy

46.

Jackowski Marek

Piekarnia Bagietka


ul. Sportowa 24

66-470 Kostrzyn n/O

tak

751204 Piekarz

47.

Janus Ewa

INSIGHT

Studio Fryzjerskie

ul.Armii Krajowej 3-5

66-400 Gorzów Wlkp

tak

514101 Fryzjer


48.

Jaruszewska Elżbieta

Rubaszewski Andrzej

Rubaszewski Krzysztof

Centrum Ogrodzeń Metalowych


Mościczki 38

66-460 Witnica




tak

722204 Ślusarz

49.

Jędrzejczak Izabela

Jędrzejczak Jarogniew

PPUH EXPERT S.C


ul. Osiedle Leśne 13B

66-470 Kostrzyn n/O


tak

752205 Stolarz

50.

Jęczmienna Marlena

Salon Fryzjerski


ul. Piasta 1b

74-400 Dębno

tak

514101 Fryzjer

51.

Juszkiewicz Monika

Pawilon Gastronomiczny

ul. Komisji Edukacji

Narodowej 2

66-470 Kostrzyn nad Odrą

tak

512001 Kucharz

52.

Kaczmarek Ewa

Salon Fryzjerski


ul. Jana Pawła II 57

66-470 Kostrzyn n/O

tak

514101 Fryzjer

53.


KKC Sp. z o.o.

Mariusz Dziwura

ul. Fabryczna 1

66-470 Kostrzyn nad Odrą

tak

722307

Operator obrabiarek skrawających

54.

Kalisz Dariusz

Zakład Mechaniki Pojazdowej

ul. Wojska Polskiego 13

66-470 Kostrzyn n/O

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

55.

Kasperek Lubomir

Dąbrowski Maciej

Gorzowskie Centrum Motoryzacji Sp. z o.o.


ul. Tkacka 5

66-400 Gorzów Wlkp


tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

56.

Kawalec Tadeusz

NORIX

Zakład Mechaniki Pojazdowej

Wysoka 32

66-433 Lubiszyn

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

57.

Kaźmierczak Roman

Jubiler

ul. Sikorskiego 16

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

731305 Złotnik-jubiler

58.

Knebel Sebastian

AUTO-LAK

Blacharstwo samochodowe

ul. Szosowa 32/2

69-108 Urad

tak

721306 Blacharz samochodowy

59.

Kołodziejczyk Rafał

Auto-Serwis

Mechanik pojazdów samochodowych

Wawrów 42c

66-400 Gorzów Wlkp

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

60.

Kołodziejski

Sławomir

Auto-Handel Usługi Transportowe

Zakład mechaniki pojazdowej

ul.Jedności Robotniczej12

66-500 Strzelce Krajeńskie


tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

61.

Kopiec Jarosław

Dom-Serwis

ul. Kombatantów 2

66-400 Gorzów Wlkp

nie

Monter instalacji - klimatyzacji

62.

Kordacz Jan

Zakład Usługowo Handlowy SANITAR


ul. 11 Listopada 91

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

712604 Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

63.

Kordyl Sławomir

Auto Kordyl Sp. z o.o.

Mechanika Samochodowa

Wawrów 111

66-400 Wawrów

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

64.

Kubińska-Nowak

Agnieszka

Salon Fryzjerski

"BROADWAY"

ul. Kopernika 23

66-470 Kostrzyn nad Odrą

tak

514101 Fryzjer


65.

Kowalik Adam

CYBRA NET

Zakład Ślusarski

ul. Os. Leśne 13D

66-470 Kostrzyn n/O

tak

722204 Ślusarz

66.

Kruk Stefan

Zakład Produkcyjno-Usługowy-Budowlany

ul. Szwoleżerów 12a

66-400 Gorzów Wlkp.

nie


67.

Kozubal Bogdan

DA KO KOZUBAL

Sp. z o.o.

ul. Al.11 Listopada 5

66-400 Gorzów Wlkp

tak

723103 Mechanik pojazdów

68.

Lemieszek Marek

Stacja Obsługi Samochodów

ul. Podmiejska 18

66-400 Gorzów Wlkp

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

69.

Lichwa Magdalena

VOLUME Magdalena Lichwa

Plac Przyjaźni 19 lok.2

69-100 Słubice

tak

514101 Fryzjer

70.

Lisowski Tomasz

AUTOSERWIS Lisowski

ul. Żwirowa 11

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

71.

Maćkowiak

Karol

MACK

Mechanik Pojazdów Samochodowych

ul Żwirowa 8

66-460 Witnica

tak

723103 Mechanik pojazdów

samochodowych

72.

Machij Daria

Zakład Fryzjerski


Plac Konstytucji 3 Maja 3A

74-400 Dębno

tak

514101 Fryzjer

73.

Majzner Arkadiusz

Zakład Mechaniki Pojazdowej

Karnin 33b

66-446 Deszczno

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

74.

Marciniszyn Tomasz

Mechanik pojazdów samochodowych

TOM SERWIS

ul. Słoneczna 10

66-432 Baczyna

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

75.

Mazurkiewicz Jarosław

Mechanik pojazdów samochodowych

Serwis Mazurkiewicz

Wawrów 101

66-400 Wawrów

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

76.

Mażul

Waldemar

Cukiernia " Marcello "


ul. Mościckiego 14

66- 400 Gorzów Wlkp

tak

751201

Cukiermik

77.

Migdał Ryszard

Instalatorstwo Elektryczne

ul. Słoneczna 3

66-460 Witnica

nie


78.

Miłostan Daniel

ARGOS


Ściechów 12a

66-433 Lubiszyn

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

79.

Misiaczyk Marta

KIM Salon Volkswagena


ul. Myśliborska 33

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

80.

Nowicki Piotr

Zakład Ogólnobudowlany

ul. Chodkiewicza 16/11

66-400 Gorzów Wlkp.

nie


81.

Nowosielska Magdalena

Zakład Fryzjerski


ul. Fredry 9d

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

82.

Ogrodnik Grażyna

Krawiectwo


ul. Chrobrego 33

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

753105 Krawiec

83.

Olczak Joanna

Zakład Fryzjerski


ul. Niepodległości 7E

66-470 Kostrzyn n/O

tak

514101 Fryzjer

84.

Olech Stanisław

F.H.U. OLECH


ul. Paderewskiego 23

69-100 Słubice

tak

752205 Stolarz

85.

Olek Marek

Cukiernia Olek


ul. Puszkina 23a

66-400 Gorzów Wlkp.


tak

751201 Cukiernik

86.

Oliwiak Dworek Eliza

Zakład Fryzjerski SARA

ul. Gorzowska 1e

66-470 Kostrzyn n/O

tak

514101 Fryzjer

87.

Ostałowski Bartosz

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Małe Osiedle 8

66-500 Strzelce Krajeńskie

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

88.

Ostap Marek

Piekarnia


ul. Mieszka I 23

66-400 Gorzów Wlkp

tak

751204 Piekarz

89.

Owsiejczyk Agnieszka

Zakład Fryzjerski


ul. Dekerta 93

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

90.

Pakirski

Mariusz

TECH-SYSTEM

Zakład Ślusarski

ul.Prosta 20

66-470 Kostrzyn n/O

tak

722204 Ślusarz

91.

Piotrowiak Jacek

Zakład Tapicersko-Wielobranżowy

ul. Marcinkowskiego 14d

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

753402 Tapicer

92.

POM-SAKON

Zakład Ślusarski

ul. Aleje Wolności 7a

66-500 Strzelce Krajeńskie

tak

722204 Ślusarz

93.

Podsiadło Edward

Mercedes-Serwis

Autoryzowany Serwis Edward Podsiadło

Os. Bermudy 55

66-400 Wawrów

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

94.

Poniewierski Bogdan

Zakład Usług Elektrycznych

Instalatorstwo Elektryczne

ul. Końcowa 30

66-460 Witnica


tak

741103 Elektryk

95.

Rackiewicz Marek

Przedsiębiorstwo Budowlane KAZAR


ul. Krajowej Rady Narodowej 18

66-460 Witnica

tak

711204 Murarz-tynkarz

96.

Różycki Jacek

Piekarnia - Cukiernia

Sp. z o.o.

ul. Osiedlowa 5

66-432 Baczyna

tak

751204 Piekarz

751201 Cukiernik

97.

Rudzka Monika

Rudzki Robert

Auto Naprawa Rudzcy s.c

ul. Nadbrzeżna 2 A

66-470 Kostrzyn nad Odrą

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

98.

Rutkowski Marian

PPUH SŁAWEK

ul. Świerkowa 3

66-460 Witnica

tak

512001 Kucharz

99.

Rybarczyk Piotr

Studio DAFNE


ul. Kochanowskiego 2L

69-100 Słubice

tak

514101 Fryzjer

100.

Sieradzka Honorata

Salon Fryzjerski HONISTYL

ul. Borowskiego 8

66-400 Gorzów Wielkopolski

tak

514101 Fryzjer

101.

Skrzyniarz Tomasz

CAR EXPERT


ul. Niemcewicza 7

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

102.


SPARTHERM

ul. Wodociągowa 1

66-500 Strzelce Krajeńskie

tak

722204 Ślusarz

103.

Stabrowski Wiktor

Zakład Kominiarski

ul. Hubala 10/1

66-400 Gorzów Wlkp.

nie


104.

Stefańska Grażyna

Zakład Fryzjerski


ul. Słoneczna 63

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

105.

Stojanowski Jacek

PPUH ELEKTRO-INSTALATOR

ul. Konopnickiej 10/3

66-460 Witnica

tak

741103 Elektryk

106.

Stojanowski Michał

Ślusarstwo Usługowe i Mechanika Pojazdowa

ul. Księdza Józefa Bielaka 11a

66-460 Witnica

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

107.

Studencki Bolesław

Zakład Usług Remontowo-Budowlanych BS

ul. Błotna 56

66-400 Gorzów Wlkp.

nie


108.

Sucharek Maciej

Centrum Sprzętu Komunalnego HSTC Polska Sp. z o.o.

Motylewo 30

66-450 Bogdaniec

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

109.

Szala Iwona

Zakład Fryzjerski


ul. Strażacka 78a

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

110.

Szczebiot - Szkudlarek Oliwia

Restauracja

Kamienica Smaku

ul.Obotrycka 5

66-400 Gorzów Wlkp

tak

512001 Kucharz

111.

Szczerbo Tomasz

PHU NORWEG


ul. Słubicka 17 a

69-100 Kunowice

tak

752205 Stolarz

112.

Szkolniak Małgorzata

Sara-Fryz


ul. Kos. Gdyńskich 44

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

113.

Szklanny Ryszard

MOTO-KORD


ul. Marcinkowskiego 14c

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

114.

Szypiórkowski Erhard

PIEKARNIA


ul. Kos. Gdyńskich 63

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

751204 Piekarz

115.

Ścibło Ewelina

Salon Fryzjerski

" U Eweliny"

ul. Witosa 34

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

116.

Takuszewicz

Michał

MERC-SERWIS

Mechanika pojazdowa

ul. Koniawska 22

66-400 Gorzów Wlkp

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

117.

Tecław Jerzy

FACH TIR


ul. Kołobrzeska 15

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

721306 Blacharz samochodowy

118.

Titoni -Fredrich

Małgorzata

Orchidea

Salon Fryzjersko-

Kosmetyczny

ul. Cmentarna 3

66-460 Witnica

tak

514101 Fryzjer

119.

Torzewska-Szczebiot Małgorzata

TOLFIT Zakład Elektromechaniki Dźwigowej

ul. Warszawska 153

66-400 Gorzów Wlkp.


tak

722204 Ślusarz

741201 Elektromechanik

120.

Urbaniak

Sandra

Salon Fryzjerski POLA


ul. Waryńskiego 4A

74-400 Dębno

tak

514101 Fryzjer

121.

Wasilkowski Artur

PUH ARTWAS


ul. Kołobrzeska 73

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

721306 Blacharz samochodowy

713203 Lakiernik samochodowy

122.

Waskin Kamila

Salon Fryzjerski "EWA"


ul.Orła Białego 6

66-470 Kostrzyn nad Odrą

tak

514101 Fryzjer

123.


Witnica Metal 

 Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 2

66-460 Witnica

tak

722204 Ślusarz

124.

Włodarczak Jolanta

Zakład Fryzjerski


ul. Czarnieckiego 10D

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

125.

Wodziński Michał

AUTO MIKO


ul. Przyjazna 4

66-446 Łagodzin

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

126.

Wojtkowiak Karina Wojtkowiak Leszek

Sarol Michał

Piekarnia SC


ul. Mickiewicza 52

66-450 Bogdaniec


tak

751204 Piekarz

127.

Wontor Monika

Salon Fryzjerski


ul. Orła Białego 7

66-470 Kostrzyn n/O

tak

514101 Fryzjer

128.

Wróblewski Dariusz

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "BUDOMEX"

ul. Lubuska 15

66-446 Deszczno


tak


129.

Wróblewski Szczepan

Zakład Remontowo-Budowlany

ul. Kujawska 2d

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

711202 Murarz-tynkarz

130.

Zając Aneta

Salon Fryzjerski Zając Aneta

ul. Juliusza Słowackiego 52, 74-400 Dębno

tak

514101 Fryzjer

131.

Zienkiewicz Mirosław

Zienkiewicz


ul.Lubuska 26

66-446 Deszczno

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

132.

Ziółkowska Sylwia

Zakład Fryzjerski


ul. Al. Kon. 3 Maja Askana

66-400 Gorzów Wlkp.

tak

514101 Fryzjer

133.

Żok Stefan

Wentylacja-Klimatyzacja

ul. Ściegiennego 9

66-400 Gorzów Wlkp.

nie


134.

Żołyński Jacek

CAR EXPERT

Mechanika pojazdowa

ul. 3-go Lutego 50D

66-436 Słońsk

tak

723103 Mechanik pojazdów samochodowych



Członkowie Cechu nie prowadzący działalności


1.

Chojnacka Stanisława


ul. Leśna 67/O

66-430 Janczewo



2

Drozd Stanisław


ul. Zaułek Kościelny 1a

66-460 Witnica



3

Florczak Tadeusz


ul. Mar. Wojennej 4

66-400 Gorzów Wlkp.



4

Gładysz Janusz


ul. Jagiełły 5

66-400 Gorzów Wlkp.




5

Kerker Janina


ul.Batalionu Zośka 30/6

66-400 Gorzów Wlkp.



6

Kurzawski Stanisław


Os. Bermudy 55b

66-400 Wawrów



7

Małecki Zdzisław


ul. Dąbroszyńska 11

66-400 Gorzów Wlkp.



8

Mroczkowski Jerzy


ul. Graniczna 24

66-400 Gorzów Wlkp.



9

Radziszewski Andrzej


Białczyk 6c

66-460 Witnica



10

Ratajczak Marianna


ul. Wał Poprzeczny 3

66-400 Gorzów Wlkp.



11

Rzeczkowski Władysław


ul. Międzychodzka 18a

66-400 Gorzów Wlkp.



12

Szejtan Jolanta


ul. Ściegiennego 5b/5

66-400 Gorzów Wlkp.



13

Sempowicz Piotr


ul. Podmiejska Boczna 6/2

66-400 Gorzów Wlkp.



14

Towścik Henryk


ul. Owcza 1b

66-400 Gorzów Wlkp.



15

Westfahl Jan


ul. Mickiewicza 10

66-450 Bogdaniec





****************************

WYKAZ ZAKŁADÓW, KTÓRE ZATRUDNIAJĄ PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH W CELU NAUKI ZAWODU-BRANŻA MOTORYZACYJNA


1

Biedrzycki Paweł

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Piłkarska 19

66-400 Gorzów Wlkp.

2

Bandur Bogusław

blacharz samochodowy

lakiernik samochodowy

mech poj sam

ul. Jaśminowa 5

66-450 Łupowo

3

Berdowski Przemysław

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Mickiewicza 19

66-400 Gorzów Wlkp.

4

Bobko Jakub

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Kos. Gdyńskich 107

66-400 Gorzów Wlkp.

5

Brzeski Sylwester

mechanik pojazdów samochodowych

ul.Gorzowska 15

66-500 Strzelce Krajeńskie

6

Bukowski Wojciech

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Gruntowa 4

66-400 Gorzów Wlkp

7

Butrym Mirosław

mechanik pojazdów samochodowych

Motylewo 55

66-450 Bogdaniec

8

Czapliński Łukasz, Paweł, Anna

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Krzywoustego 4/2

66-400 Gorzów Wlkp.

9

Chmielewski Maciej

lakiernik samochodowy

ul. Saperów 1

66-400 Gorzów Wlkp.

10

Dziakowicz Małgorzata

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Kos. Gdyńskich 50

66-400 Gorzów Wlkp.

11

Gałek Zbigniew

elektromechanik pojazdów samochodowych

ul. Gorzowska 36a

66-450 Jenin

12

Gardziewicz Tatiana, Alina, Włodzimierz

mechanik pojazdów samochodowych

Osiedle Bermudy 55

Wawrów

66-400 Gorzów Wlkp.

13

GEZET-Głuchy

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Kasprzaka 1a

66-400 Gorzów Wlkp.

14

Gera Mariusz


mechanik pojazdów

samochodowych

ul.Gorzowska 40

66-446 Brzozowiec

15

Hajduk Jerzy

blacharz samochodowy

lakiernik samochodowy

ul. Strażacka 86

66-400 Gorzów Wlkp.

16

Kasperek Lubomir, Dąbrowski, Maciej

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Tkacka 5

66-400 Gorzów Wlkp.

17

Kawalec Tadeusz

mechanik pojazdów samochodowych

Wysoka 32

66-433 Lubiszyn

18

Knebel Sebastian

blacharz samochodowy

ul. Szoszowa 32/2

69-108 Urad

19

Kołodziejczyk Rafał

mechanik pojazdów

samochodowych

Wawrów 42c

66-400 Gorzów Wlkp.

20

Kołodziejski Sławomir

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Jedności Robotniczej12

66-500 Strzelce Krajeńskie

21

Kordyl Sławomir


mechanik pojazdów samochodowych

66-400 Wawrów 111


22


23

Kalisz Dariusz

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Wojska Polskiego 13

66-470 Kostrzyn nad Odrą

24

Kozubal Bogdan

DA-KO

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Al. 11 Listopada 5

66-400 Gorzów Wlkp

25

Lemieszek Marek

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Podmiejska 18

66-400 Gorzów Wlkp

26

Lisowski Tomasz

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Żwirowa 11

66-400 Gorzów Wlkp.

27

Mazurkiewicz Jarosław

mechanik pojazdów samochodowych

Wawrów 101

66-400 Wawrów

28

Misiaczyk Marta KIM

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Myśliborska 33

66-400 Gorzów Wlkp

29

Maćkowiak Karol

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Żwirowa 8

66-460 Witnica

30

Majzner Arkadiusz

mechanik pojazdów samochodowych

Karnin 33b

66-446 Deszczno

31

Miłostan Daniel

mechanik pojazdów samochodowych

Ściechów 12a

66-433 Lubiszyn

32

Majzner Arkadiusz

mechanik pojazdów samochodowych

Karnin 33b

66-446 Deszczno

33

Marciniszyn Tomasz

mechanik pojazdów samochodowych

ul.Słoneczna 10

66-432 Baczyna

34

Ostałowski Bartosz

mechanik pojazdów samochodowych

Małe Osiedle 8

66-500 Strzelce Krajeńskie

35

Podsiadło Edward

mechanik pojazdów samochodowych

Osiedle Bermudy 55

66-400 Wawrów

36

Rudzka Renata, Rudzki Robert

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Nadbrzeżna 2A

66-470 Kostrzyn nad Odrą

37

Skrzyniarz Marek

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Niemcewicza 7

66-400 Gorzów Wlkp.

38

Stojanowski Michał

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Świerczewskiego 11

66-460 Witnica

39

Sucharek Maciej

mechanik pojazdów samochodowych

Motylewo 30

66-450 Bogdaniec

40

Szklanny Ryszard

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Marcinkowskiego 14c

66-400 Gorzów Wlkp.

41

Takuszewicz Michał

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Koniawska 22

66-400 Gorzów Wlkp

42

Tecław Jerzy

blacharz samochodowy

ul. Kołobrzeska 15

66-400 Gorzów Wlkp.

43

Wasilkowski Artur



blacharz samochodowy lakiernik samochodowy

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Kołobrzeska 73

66-400 Gorzów Wlkp.

44

Wodziński Michał

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Przyjazna 4

66-446 Łagodzin

45

Wróblewski Dariusz

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Lubuska 15

66-446 Deszczno

46

Zienkiewicz Mirosław

mechanik pojazdów samochodowych

ul. Lubuska 26

66-446 Deszczno

47

Żołyński Jacek

mechanik pojazdów samochodowych

ul. 3-go Lutego 50D

66-436 Słońsk



WYKAZ ZAKŁADÓW, KTÓRE ZATRUDNIAJĄ PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH W CELU NAUKI ZAWODU-BRANŻA FRYZJERSKA


Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1

Bażant Edyta

fryzjerstwo

ul. Brygady Saperów 36a

66-500 Strzelce Krajeńskie

2

Borowska Ewelina

fryzjerstwo

ul. S. Czarnieckiego 10D

66-400 Gorzów Wlkp.

3

Borczyńska Anna


fryzjerstwo

ul. Mickiewicza 10 lok.3

66-400 Gorzów Wlkp.

4


Cichocka Bożena

fryzjerstwo

ul. Fredry 12a

66-400 Gorzów Wielkopolski

5


Cichocki Krzysztof

fryzjerstwo

ul. Fredry 11A

66-400 Gorzów Wielkopolski

6

Dymitrak-Pryputniewicz Anna

fryzjerstwo

ul. Chrobrego 14-15/1

66-400 Gorzów Wlkp

7

Falkowska Justyna

fryzjerstwo

ul. Londyńska 5e-h

66-400 Gorzów Wielkopolski

8

Golovanova Olga

fryzjerstwo

ul. Łokietka 29/1

66-400 Gorzów Wlkp

9

Gniecioszek Wioletta


fryzjerstwo

Os. Mieszka I

66-470 Kostrzyn nad Odrą

10

Grala Żaneta

fryzjerstwo

ul. Różana 20

69-113 Górzyca

11

Janus Ewa


fryzjerstwo

ul. Armii Krajowej 3-5

66-400 Gorzów Wlkp

12

Jęczmienna Marlena

fryzjerstwo

ul. Piasta 1b

74-400 Dębno

13

Kubińska-Nowak Agnieszka

fryzjerstwo

ul. Kopernika 23

66-470 Kostrzyn nad Odrą

14

Kaczmarek Ewa

fryzjerstwo

ul. Jana Pawła II 57

66-470 Kostrzyn nad Odrą

15

Lichwa Magdalena


fryzjerstwo

Plac Przyjaźni 19 lokal 2

69-100 Słubice

16

Machij Daria

fryzjerstwo

Plac Konstytucji 3 Maja 3A

74-400 Dębno

17

Nowosielska Magdalena

fryzjerstwo

ul. Fredry 9d

66-400 Gorzów Wlkp.


18

Owsiejczyk Agnieszka

fryzjerstwo

ul. Dekerta 93

66-400 Gorzów Wlkp.

19

Olczak Joanna

fryzjerstwo

ul. Piastowska 2

66-470 Kostrzyn nad Odrą

20

Oliwiak-Dworek Eliza

fryzjerstwo

ul. Gorzowska 1e

66-470 Kostrzyn nad Odrą

21

Pydo Danuta

fryzjerstwo

ul. Mieszka I 54

66-400 Gorzów Wlkp.

22

Rybarczyk Piotr

fryzjerstwo

ul. Kochanowskiego 2 L

69-100 Słubice

23

Sieradzka Honorata

fryzjerstwo

ul. Borowskiego 8

66-400 Gorzów Wlkp.

24

Stefańska Grażyna

fryzjerstwo

ul. Słoneczna 63

66-400 Gorzów Wlkp.

25

Szala Iwona

fryzjerstwo

ul. Strażacka 78a

66-400 Gorzów Wlkp.

26

Szkolniak Małgorzata

fryzjerstwo

ul. Kos. Gdyńskich 44

66-400 Gorzów Wlkp.

27

Ścibło Ewelina

fryzjerstwo

ul. Witosa 34 c

66-400 Gorzów Wlkp

28

Titoni-Friedrich Małgorzata

fryzjerstwo

ul. Cmentarna 3

66-460 Witnica

29

Urbaniak Sandra

fryzjerstwo

ul. Waryńskiego 4A

74-400 Dębno

30

Waskin Kamila

fryzjerstwo

ul. Orła Białego 6

66-470 Kostrzyn nad Odrą

31

Wontor Monika

fryzjerstwo

ul. Orła Białego 7

66-470 Kostrzyn nad Odrą

32

Włodarczak Jolanta

fryzjerstwo

ul. S. Czarnieckiego 10D

66-400 Gorzów Wlkp.

33

Zając Aneta

fryzjerstwo

ul. Juliusza Słowackiego 52

74-400 Dębno

34

Ziółkowska Sylwia

fryzjerstwo

ul. Al. Kon. 3 Maja (Askana)

66-400 Gorzów Wlkp.



WYKAZ ZAKŁADÓW, KTÓRE ZATRUDNIAJĄ PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH W CELU NAUKI ZAWODU-BRANŻA SPOŻYWCZA

Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1.

Adamkiewicz Kazimierz

Zychla Iwona

cukiernictwo

ul. Słoneczna 7a

66-400 Gorzów Wlkp.

2.

Animucki Marek

Animucka Renata

cukiernictwo

ul. Chodkiewicza 1

66-400 Gorzów Wlkp.

3.

Banaszak Zofia

piekarstwo

ul. Śląska 71

66-400 Gorzów Wlkp.

4.

Bednarczyk Agnieszka

cukiernictwo

Prądocin 17c

66-446 Deszczno

5.

Czerwiński Mirosław

gastronomia, kucharz

ul. Konopnicka 1

66-460 Witnica

6.

Dziadosz Oriana

kucharz

Prądocin 16H

66-446 Deszczno

7.

Fabian Edyta

cukiernictwo

ul. Głowackiego 10b

66-400 Gorzów Wlkp

8.

Frank Marcin

cukiernictwo

ul. Chrobrego 30

66-400 Gorzów Wlkp.

9.

Jackowski Marek

cukiernictwo

piekarstwo

ul. Sportowa 24

66-470 Kostrzyn nad Odrą

10.

Juszkiewicz Monika

gastronomia, kucharz

ul. Komisji Edukacji Narodowej 2

66-470 Kostrzyn nad Odrą

11.

Mażul Waldemar


cukiernictwo

ul. Mościckiego 14

66-400 Gorzów Wlkp.

12.

Olek Marek

cukiernictwo

ul. Puszkina 23a

66-400 Gorzów Wlkp.

13.

Ostap Marek

piekarstwo

ul. Mieszka I 23

66-400 Gorzów Wlkp.

14.

Różycki Jacek

piekarstwo

cukiernictwo

ul. Osiedlowa 5

66-432 Baczyna

15.

Rutkowski Marian

kucharz

ul. Świerkowa 3

66-460 Witnica

16.

Szczebiot - Szkudlarek Oliwia


gastronomia, kucharz

ul. Obotrycka 5

66-400 Gorzów Wlkp.

17.

Szypiórkowski Erhard

piekarstwo

ul. Kos. Gdyńskich 63

66-400 Gorzów Wlkp.

18.

Wojtkowiak Leszek

Wojtkowiak Karina

Sarol Michał

piekarstwo

ul. Mickiewicza 52

66-450 Bogdaniec



WYKAZ ZAKŁADÓW, KTÓRE ZATRUDNIAJĄ PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH W CELU NAUKI ZAWODU


BRANŻA BUDOWLANA


Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1

Kordacz Jan

instalatorstwo sanitarne ogólnobudowlane

ul. Al. 11 Listopada 91

66-400 Gorzów Wlkp.

2

Rackiewicz Marek

murarz-tynkarz

ul. KRN 18

66-460 Witnica

3

Wróblewski Szczepan

murarz-tynkarz

ul. Kujawska 2d

66-400 Gorzów Wlkp.


ELEKTROMECHANIKA


Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1

Torzewska-Szczebiot Małgorzata

elektromechanika dźwigowa

ślusarstwo

ul. Warszawska 153

66-400 Gorzów Wlkp.





INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE


Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1

Aszyjczyk Kazimierz

instalatorstwo elektryczne

ul. Wiosny Ludów 33 66-460 Witnica

2

Bojarojć Waldemar

instalatorstwo elektryczne

ul. Miernicza 41

66-400 Gorzów Wlkp.

3

Bojarojć Iwo

instalatorstwo elektryczne,

murarz-tynkarz,

brukarz

ul. Zacisze 14, Glinik

66-446 Deszczno

4

Gatak Mariusz

instalatorstwo elektryczne

ul. Nowa 4A

66-470 Kostrzyn nad Odrą

5

Poniewierski Bogdan

ul. Rutkowskiego 4

66-460 Witnica

6

Stojanowski Jacek

instalatorstwo elektryczne

ul. Konopnickiej 10/3

66-460 Witnica




TAPICERSTWO


Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1

Chojnacki Mariusz

tapicerstwo

ul. Gorzowska 39

66-470 Kostrzyn n/O

2

Piotrowiak Jacek

tapicerstwo

ul. Marcinkowskiego 14d

66-400 Gorzów Wlkp.


ŚLUSARSTWO


Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1

AM Smart Sp zoo

ślusarstwo

ul. Stanowicka 29

66-450 Stanowice

2

CAPS S.A

ślusarstwo

ul. Walczaka 25 bud. nr 31

66-400 Gorzów Wlkp.

3

Jaruszewska Elżbieta

Rubaszewski Andrzej

Rubaszewski Krzysztof

ślusarstwo

ul. Mościczki 38

66-460 Witnica

4

KKC Sp. z o.o.

ślusarstwo

ul. Fabryczna 1

66-470 Kostrzyn nad Odrą

5

Kowalik Adam

ślusarstwo

ul. Os. Leśne 13 D

66-400 Kostrzyn nad Odrą

6

Pakirski Mariusz

ślusarstwo

ul. Prosta 20

66-470 Kostrzyn nad Odrą

7

POM-SAKON

ślusarstwo

ul. Aleja Wolności 7a

66-500 Strzelce Krajeńskie

8

SPARTHERM

ślusarstwo

ul. Wodociągowa 1

66-500 Strzelce Krajeńskie

9

Witnica Metal Sp. z o.o.

ślusarstwo

ul. Przemysłowa 2

66-460 Witnica


KRAWIECTWO


Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1

Ogrodnik Grażyna

krawiectwo

ul. Chrobrego 33

66-400 Gorzów Wlkp.


JUBILERSTWO


Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1

Kaźmierczak Roman

złotnictwo

ul Sikorskiego 6

66-400 Gorzów Wlkp.

2

Gajda Zbigniew

złotnictwo

Gajda Zbigniew


STOLARSTWO


Lp.

Nazwisko i imię pracodawcy

Branża

Adres zakładu rzemieślniczego

1

Jędrzejczak Izabela i Jarogniew

stolarstwo

ul. Osiedle Leśne 13 B

66-470 Kostrzyn nad Odrą

2

Olech Stanisław

stolarstwo

ul. Paderewskiego 23

69-100 Słubice

3

Szczerbo Tomasz

stolarstwo

ul. Słubicka 17a

69-100 Kunowice




Wykaz zakładów na dzień 07.04.2022 r.

W Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców

w Gorzowie Wlkp.

Zarejestrowanych było 134 firm.

oraz 15 członków nie prowadzących już działalności.


Podział na branże:

BRANŻA MOTORYZACYJNA - 45

BRANŻA FRYZJERSKA – 34

BRANŻA SPOŻYWCZA – 18

ŚLUSARSTWO - 9

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE - 6

STOLARSTWO - 3

BRANŻA BUDOWLANA – 3

JUBILERSTWO – 2

TAPICERSTWO – 2

KRAWIECTWO - 1

ELEKTROMECHANIKA – 1






Załączniki:
attachment 1 (Alfabetyczny wykaz zakładów.odt)
attachment 2 (Branża motoryzacyjna.odt)
attachment 3 (Branża spożywcza.odt)
attachment 4 (FRYZJERSTWO.odt)
attachment 5 (Pozostałe branże.odt)